Annecy Gölü Tekne Turları Rehberi

Annecy Gölü Avrupa’nın en temiz gölü olarak biliniyor. Annecy Gölü‘nün bir tarafında Alp Dağları, diğer yanında tarihi Annecy şehri bulunuyor. Tekne turu yapabileceğiniz bir çok şirket bulunuyor. Annecy Gölü tekne turu rehberimizde belli başlı şirketlerin isimlerini ve adreslerini bulabilirsiniz.

Annecy Gölü Bateaux Toé

Mayıs – Eylül ayları arasında hizmet veriyor. Ahşap antika görünümlü tekneleri ile gölde gezmenin keyifli bir gezinti yapabilirsiniz. İletişim: “Pont des Amours” – Aşıklar Köprüsü yakınında durakları bulunuyor. Annecy Telefon : 04 50 22 50 92 Telefon2 : 06 09 59 36 34 Google Map Konumu için:

Annecy Gölü Bateaux Dupraz

Mart- Kasım ayları arasında tekne turları düzenliyor. İletişim: Annecy Telefon : 06 87 73 22 40 www.bateauxdupraz.com Bateaux Dupraz Google Map Konumu için:

Annecy Gölü, Annecy Gezilecek Yerler
Annecy Gölü

Annecy Gölü – Lake Safari

Temmuz – Ağustos ayları arasında düzenlenen turlara katılabilirsiniz. Konakladığınız yerden sizi alma hizmeti de var. İletişim: info@water-taxi.fr www.water-taxi.fr

Annecy Gölü, Annecy Gezilecek Yerler
Annecy Gölü

Annecy Gölü Compagnie des Bateaux du lac d’Annecy

Yemekli göl turları düzenliyor. İletişim: Telefon : 04 50 51 08 40 Fax : 04 50 51 80 94 www.annecy-croisieres.com Google Map Konumu için:

Annecy Gölü, Annecy Gezilecek Yerler
Annecy Şehri Kanalları

Annecy Gölü The Boat

Katamaran ile göl çevresini gezebilirsiniz. İletişim: Telefon : 06 63 02 20 46 www.the-boat.fr Google Map Konumu için:

Annecy Gölü, Annecy Gezilecek Yerler
Annecy Şehri Kanalları
Annecy Gölü, Annecy Gezilecek yerler
Annecy Gölü

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here