Ana sayfa Seyahat Rehberi Evcil Hayvanları İle Seyahat Edeceklere Öneriler

Evcil Hayvanları İle Seyahat Edeceklere Öneriler

3320
0

Evlerde en çok sahiplenen evcil hayvanlar arasında kediler ve köpekler yer alıyor. Siz de hayvan sevginizi besleyecek, birlikte yaşamaktan mutlu olacağınız bir kedi ya da köpek sahiplenecekseniz, onunla birlikteyken değişecek bazı yaşam şartlarına kendinizi hazırlamalısınız. Evcil hayvanınızın beslenme düzeni, sağlığı ve bakımı hayatınızda önemli bir yere sahip olacak. Hatta kimi zaman onu bırakamayacağınız ve birlikte seyahat etmeniz gereken durumlar ile de karşılaşacaksınız. Bu durumda kediniz ya da köpeğinizle seyahat ederken nelere önem vermeniz gerekecek, önceden bilmenizde fayda var.

Kediniz ile birlikte seyahat edecekseniz, onun için bir taşıma çantası satın almalısınız. Taşıma çantası alacağınız zaman, kedi aksesuarları satan sanal pet shoplardan farklı çanta seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Kedi taşıma çantası, kedinin boyutlarına uygun ölçüde tercih edilmeli, rahat hareket edebilmesini ve nefes alabilmesini sağlayabilecek tarzda bir çanta olmalıdır.

Köpeğinizle seyahate çıkacaksanız ve bu seyahatleriniz sırasında özel araç yerine otobüs, uçak, tren gibi ulaşım araçlarını kullanacaksanız, bir köpek taşıma çantası temin etmelisiniz. Köpeğinizi taşımak için farklı taşıma çantaları arasından ihtiyacınızı karşılayacak olan bir modeli tercih edebilirsiniz. Uçak ve otobüs yolculuğu yapacaksanız, sert plastik malzemeden üretilmiş metal kapılı taşıma çantalar  uygundur. Şehir içindeki gezmelerde ya da veterinere giderken plastik çantalar yeterli olacaktır.

Kediniz ve köpeğiniz için kullanacağınız taşıma çantası onlara özel üretilmiş olmalı, çantanın hava almasını ve rahat bir yolculuk yapmasını sağlayacak nitelikte bir kedi taşıma çantası ve köpek çantası olması gerekmekte. Kediniz ya da köpeğiniz, içinde rahat edemediği bir çantada havasız kalacaktır ya da strese girebilecektir. Bu durum sizi de huzursuz edecektir. Evicl hayvanınızın yola çıkmadan önce tuvalet, beslenme ve su ihtiyacını gidermelisiniz, aksi durumda yolda huzursuz olması söz konusu.

Özel aracı ile seyahat edecekler için ise, üretilmiş evcil hayvan seyahat ürün çeşitleri oldukça fazla. İhtiyacınıza uygun olacak ürünleri bir sanal pet shop vasıtasıyla inceleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Petzimo.com’da bagaj ölçülerine uygun standartlarda kedi ve köpek taşıma çantaları, seyahat malzemeleri bulabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız için ihtiyacınız olabilecek tüm ürünleri ve kedi maması ve köpek maması çeşitlerini sanal ortamda satın almak istiyorsanız, Petzimo.com’u ziyaret edin. Hem kalitesi hem de sunduğu güvenli ortam nedeniyle oldukça çok tercih edilen sitede kedi ve köpek malzemelerini, seyahat çantası çeşitlerini ve aksesuarları birçok kaliteli marka altında bulabilirsiniz.

Petzimo’nun güvenli alt yapısı sayesinde kredi kartı ile rahatlıkla alışveriş yaparken bir yandan da yapacağınız tüm alışverişler sırasında para puan kazanabilir ve kazandığınız bu puanları TL olarak bir sonraki alışverişinizde değerlendirerek satın aldığınız ürünlerin tutarını çok daha avantajlı hale getirebilirsiniz. Petzimo’dan yapılan tüm alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit imkanı bulunuyor.

Petzimo Aksesuar
Petzimo Aksesuar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here