Fethiye ve Ölüdeniz’de nerede kalınır? Fethiye ve Ölüdeniz’de otel tavsiyeleri ve otel önerileri yazımızda, Fethiye ve Ölüdeniz’in en iyi otelleri arasında bulunan Liberty Hotels Lykia ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Fethiye'de nerede kalınır?
Fethiye’de nerede kalınır?

Fethiye’de nerede kalınır? – Fethiye ve Ölüdeniz konaklama önerileri

Fethiye otel tavsiyeleri
Fethiye otel tavsiyeleri

Liberty Hotels Lykia, Ölüdeniz’de yemyeşil çam ağaçlarının arasında kurulmuş, hem deniz hem de doğa tatilini beraber yapabileceğiniz bir tesis.

Fethiye'de konaklama önerileri
Fethiye’de konaklama önerileri

Masmavi, mavi bayraklı denizi, tertemiz havası ile burada geçireceğiniz bir haftanın sonunda kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Fethiye'de nerede kalınır?
Fethiye’de nerede kalınır?

Tesis çok geniş bir alana yayılmış. Çocukları ile birlikte gelen konuklar için su kaydıraklı havuzlar, oyun alanları gibi ayrı bölümler düzenlenmiş. Çocuklar için bir çok etkinlikler de düzenleniyor.
Çocuklar için özel olarak tasarlanmış çocuk plajı da var. Burada hiç dalga olmadığından çocuklarınız güvenli bir şekilde yüzebiliyor.

Fethiye'de nerede kalınır?
Fethiye’de nerede kalınır?

Liberty Hotels Lykia’da gün içinde yüzme dışında, tenis, basketbol, voleybol oynayarak da zaman geçirebilirsiniz. Basketbol, voleybol sahaları ve tenis kortları için çok geniş alanlar ayrılmış.

Spor dışında zumba, salsa gibi dans dersleri de alabilirsiniz.
Fethiye ve Ölüdeniz’in en iyi otelleri arasında bulunan Liberty Hotels Lykia’nın yemek kalitesi çok yüksek. Kahvaltıda kendi zevkinize göre omlet hazırlatabilirsiniz. Krep, pan cake, waffle, ekmek ve peynir çeşitleri, taze sıkılmış meyve suları ile her damak zevkine uygun yiyecek ve içecek bulmanız mümkün.

Fethiye en iyi otelleri
Fethiye en iyi otelleri

Öğlen ve akşam yemeklerinde ise et ve deniz ürünleri çeşitleri mükemmel. Özellikle deniz ürünleri çok taze. Tesisin içinde A la Carte restaurantlar da bulunuyor.
Çocuksuz misafirlerin zaman geçirebileceği “sonsuzluk havuzu”nun manzarası ise muhteşem.

Liberty Hotels Lykia
Liberty Hotels Lykia

Liberty Hotels Lykia’nın personeli çok güleryüzlü ve yardımsever. Akşam animasyonları çok başarılı ve eğlenceli.
Fethiye’de nerede kalınır? derseniz, Liberty Hotels Lykia hem sakin hem de etkinliklerle dolu bir tatil geçirebileceğiniz çok iyi bir tesis.

Doğa ile iç içe, mis gibi çam ağaçlarının kokusuyla ve kuş cıvıltılarıyla güne başlamak, masmavi Ege Denizi’nin keyfini sürmek isterseniz burası tam size göre.

Fethiye'de nerede kalınır?
Fethiye’de nerede kalınır?

Liberty Hotels Lykia konum olarak da en çok tercih edilen oteller arasında bulunuyor. Denize sıfır olan otele isterseniz Fethiye’den kalkan minibüslerle isterseniz taksi ile de ulaşabilirsiniz. Otele kendi özel servisi ile de ulaşmanız mümkün.
Liberty Hotels Lykia Fethiye ve Ölüdeniz’e giderseniz kesinlikle kalmanızı tavsiye edebileceğimiz bir tesis.

Web Sitesi : Liberty Hotels Lykia
Adres: Faralya Mah. Kıdrak Sokak 6 48330 Ölüdeniz / TÜRKIYE
Adresi haritada görün
Phone : +90 252 617 02 00
Fax : +90 252 617 03 50
Whatsapp : +90 530 342 92 81

Fethiye’de kaç gün kalınır? Fethiye’de kaç gün kalsak yeter?

Fethiye'de nerede kalınır?
Fethiye’de nerede kalınır?

Fethiye ve Ölüdeniz’de yapabileceğiniz bir çok etkinlik ve gezebileceğiniz bir çok yer var. Bütün bunları yapmak isterseniz en az bir hafta kalmanızı tavsiye ederiz. Hatta masmavi Ege Denizi’nin keyfini daha fazla sürmek isterseniz iki hafta da kalabilirsiniz.

Fethiye’de ve Ölüdeniz’de gezilecek ve görülecek yerler yazımıza bir göz atın.

Fethiye ve Ölüdeniz’e gitmeden önce umarım Fethiye’de nerede kalınır yazımız işinize yarar.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here