Ana sayfa Seyahat Rehberi Ramazan Bayramı Turları ile Tatil Çok Daha Tatlı!

Ramazan Bayramı Turları ile Tatil Çok Daha Tatlı!

7245
0
İtalya
İtalya

Ramazan Bayramı yaklaşıyor! İş günlerinin ve hafta sonunun birleşimi ile upuzun bir Ramazan Bayramı tatili sizleri bekliyor. Siz bu tatili nasıl değerlendirmek istediğinize karar verdiniz mi? Eğer kararınızı veremediyseniz ve tatili çok iyi değerlendirmek istiyorsanız aradığınız adres Prontotour. Prontotour’un özel Ramazan Bayramı turları ile tanışmanın tam zamanı.

Dokuz Günlük Tatili Yurtdışında Değerlendirin

2019 yılı Ramazan Bayramı tatili dokuz güne çıkarıldı. Bu süre, yurtdışı seyahatinden hoşlanıyorsanız hayal ettiğiniz lokasyonu görmek için ideal bir fırsata dönüşebilir.

Dilediğiniz Avrupa ülkesini, ulaşım, konaklama ve geziler dahil yurtdışına özel Prontotour Ramazan Bayramı turları ile gezebilir ve olmazsa olmaz tüm tecrübeleri deneyimleyebilirsiniz. İtalya’nın lezzetli pizzalarını tadabilir, Fransa’da Louvre Müzesi’ni gezebilir, Almanya ve Polonya’da savaşın esintileri eşliğinde tarihi bilgiye doyabilirsiniz.

Almanya
Almanya

Daha uzun yolculuklar istiyorsanız Ramazan Bayramı turlarından Amerika turları ile Miami, Orlando gibi şehirlerde gezebilir, Maldivler’de sıcak bir okyanus tatilinin tadını çıkarabilirsiniz.

Ramazan Bayramı Turları Yurtiçi Seyahat İçin De Mükemmel Bir Fırsat!

Ramazan Bayramı turları 2019 yılının en uzun resmi tatili olduğundan oldukça rağbet görüyor. Yolda fazla zaman harcamak istemiyorsanız yurt içinde düzenlenen Ramazan Bayramı turları ile hem daha ekonomik hem daha az yorucu bir tatil yapmanız mümkün.

Ramazan Bayramı turları seçeneklerinden Pamukkale Salda Turu ile Türkiye’nin Maldivler’i olarak bilinen Salda Gölü’ne gidebilir, travertenlerde eşsiz güzellikte fotoğraflar çekebilirsiniz.

Ramazan bayramı tatili Haziran ayında olduğundan, Isparta’da gül mevsimine denk geliyor. Ramazan Bayramı turlarından Isparta Gül Hasadı ve Pamukkale Salda Turu ile Denizli’nin ve Burdur’un doğal güzelliklerinin yanı sıra Isparta’nın meşhur gül bahçelerini görebilirsiniz. Uzun zamandır Kapadokya fotoğraflarına bakıyor, siz de o fotoğraflarda yer almak istiyorsanız bu Ramazan Bayramı sizin için mükemmel bir fırsat olabilir.

Ramazan Bayramı turları arasından Özel Kapadokya Turu’nu seçerek hep arzuladığınız balon seyahatini yapabilir, tarihi Peri Bacaları’nın büyülü atmosferine kapılabilirsiniz. Sabahın erken saatlerinde uyanabilirseniz, güneşin doğuşu eşliğinde havalanan balonların estetik görüntüsünü fotoğraflamanız ve unutamayacağınız anlara şahit olmanız mümkün.

Kapadokya
Kapadokya

Doğu şehirlerine özel bir ilginiz varsa, Gaziantep veya Mardin turlarını değerlendirebilirsiniz. Doğu insanının eşsiz kültürü ile tanışabileceğiniz bu yörelerde, dünyanın en lezzetli yemekleri arasında yer alan yerel yemeklerin ve tatlıların tadına bakabilir, otantik müzikler ile eğlenceye doyabilirsiniz. Dizi ve filmlerde gördüğünüz tarihi yapılara kendi gözlerinizle şahit olacağınız bu şehirlerde, şehre özgü meşhur yemek ve objelerden de satın alarak evinizde kullanabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Siz sadece nereye gitmek istediğinize karar verin, gerisini Prontotour düşünsün ve size özel Ramazan Bayramı turları ile hayalini kurduğunuz seyahate kavuşun!

Ramazan Bayramı Turları ile Yeşile Doyun

Ramazan Bayramı yurtiçi turları arasında Karadeniz Bölgesinin muhteşem güzelliklerini içeren turlar doğaya ve huzura doymanızı sağlıyor. Sessiz sakin bir bölgede keyifli bir tatil için Batı Karadeniz Safranbolu Amasra turunu tercih edebilirsiniz. Eski Safranbolu evleri arasında günlük hayatınızın stresli koşturmasını unutabilir, Abant Gölü manzarası eşliğinde öğle yemeği yiyebilirsiniz.

Safranbolu
Safranbolu

Otobüslü Karadeniz Rüyası Batum turu yaparak bir tur ile pek çok şehri bir arada görmeniz mümkün. Kastamonu, Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon şehirlerini görüp Karadeniz şeridini tamamladıktan sonra Gürcistan Batum’a geçerek yurtiçi turuna yurtdışı da sığdırabilirsiniz! Doğa ile iç içe olan Karadeniz şehirlerinde temiz havaya, orman ve dağ manzaralarına doyacak ve huzur dolmuş bir şekilde evinize döneceksiniz.

Siz de Ramazan Bayramı yurtiçi ya da yurtdışı turları ile unutulmaz bir tatile dönüşebilir diyorsanız Prontotour’un sizler için hazırladığı cazip Ramazan Bayramı turları ile tanışabilir, uygun fiyatlara kusursuz bir gezinin tadını çıkarabilirsiniz. Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız o kadar uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz Ramazan Bayramı turlarını kaçırmayın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here