Ana sayfa Oteller Türkiye’deki ilk “ibis Styles” Oteli

Türkiye’deki ilk “ibis Styles” Oteli

3789
0

Accor Grup Otellerinin Sıcak Markası ibis Ailesinin

Türkiye’deki ilk “ibis Styles” Oteli,

Taksim’de Kapılarını Açtı

Ibis Ailesi’nin en renkli üyesi Ibis Styles, Ofton İnşaat’ın yatırımı doğrultusunda Taksim’de misafirlerini ağırlamaya başladı. Türkiye’nin ilk Ibis Styles’ı olma özelliğine sahip Ibis Styles Taksim, renkli tasarımı, uygun fiyat politikası ve  “Her Şey Dahil” konseptiyle öne çıkıyor.

Beyoğlu Otelleri
Beyoğlu Otelleri

Ofton İnşaat’ın Türkiye’de bir ilke imza atarak turizm sektörüne kazandırdığı Ibis Styles Taksim, birbirinden renkli ve konforlu 56 odasıyla Beyoğlu’nda kapılarını açarak misafirlerini ağırlamaya başladı.

Dünyaca ünlü Turizm & Otelcilik sektörünün liderlerinden Fransız Accor Group markalar zincirinin esnek, sıcak, renkli, kurulduğu her şehirde kendine has bir karakteri olan tasarım ile konforun birleştiği Ibis Styles Taksim, misafirlerine sunduğu sınırsız yüksek hızda internet ve açık büfe kahvaltısının yanı sıra 59 Euro’luk uygun fiyatı ve sunduğu konaklama deneyimiyle şaşırtıyor.

Kişiselleştirilmiş Tasarımlar, Neşeli bir Atmosfer Ibis Styles’da

Beyoğlu Otelleri
Beyoğlu Otelleri

Dünyanın 25 ülkesinde 293 oteli bulunan Ibis Styles’ların her biri, kendine özgü tarzı, konforu, kaliteli ve çağdaş tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Global marka standartlarının dışında Ibis Styles, bulunduğu yere ve misafir taleplerine göre tasarımları ve kendi standartlarını oluşturan bir marka olarak sektörde konumlanıyor. “Her Şey Dahil” konseptiyle misafirlerini ağırlayan Ibis Styles,  konaklama + ücretsiz Wi-Fi + açık büfe kahvaltı paketiyle sade ve şeffaf bir hizmet sunuyor.

Beyoğlu Otelleri
Beyoğlu Otelleri

Bilgi & Rezervasyon : (0212) 373 0900

Adres: İnönü Mahallesi Yedikuyular Caddesi Kuzukulağı Sokak No:20/1 Taksim İstanbul / Turkey

Ibis Style Taksim’i Haritada Görün

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here